Direct naar inhoud

Ook werkgevers keren zich tegen ‘bureaucratische’ vrijstellingsregels bpf — artikel bevat een betaalmuur

Dit artikel heeft een betaald toegangsblok, wat betekent dat je een deel van de inhoud pas kunt lezen als je bent ingelogd en een geldig abonnement hebt.

Geplaatst in genre: Geplaatst in sectie:
Geschreven door:
Gepubliceerd: 14 augustus 2025

De beoogde nieuwe regels voor vrijstelling van verplichte bedrijfstakpensioenregelingen zijn nodeloos ingewikkeld en maken het behoud van dispensatie soms zelfs onmogelijk voor bedrijven, vrezen VNO-NCW en MKB-Nederland.

Nog geen toegang? Abonneer u op Pensioen Pro en krijg:

  • Onbeperkt online toegang tot pensioenpro.nl
  • Dagelijks pensioennieuws, -achtergronden en -opinie per e-mail
  • Vier keer per jaar Pensioen Pro Magazine (inclusief Vermogensbeheergids) per post
  • Volledig archief van Pensioen Pro en IPNederland vanaf 2009

1 reactie

  1. E. de Jong
    3 maanden geleden

    De vraag is ook wat het belang is van de onderneming dan per se vrijstelling te willen hebben als het BPF kennelijk een meer opleverend beleggingsbeleid kan voeren. Het gaat primair natuurlijk om de deelnemers. Hopelijk houden de vakbonden deze belangen in evenwicht met andere belangen.

U moet ingelogd zijn en een geldig abonnement hebben om een reactie te plaatsen.