Direct naar inhoud

‘Ineens wilde niemand meer met me gezien worden’

Geplaatst in genre: Geplaatst in sectie:
Geschreven door:
Gepubliceerd: 30 september 2025

Agnes Joseph viel de afgelopen twee jaar als Kamerlid vooral op met haar hardnekkige aanvallen op de Wet toekomst pensioenen. Maar ze betaalde hiervoor wel een prijs. ‘Mensen wilden niet meer met me spreken en niet meer met me gezien worden. Ik vond dat onwijs pijnlijk.’

Vlnr: André de Vos, Agnes Joseph en Tjibbe Hoekstra. Foto: Andjenie Mohan

Dit zegt Joseph in deze aflevering van Pensioen Pro in Gesprek, tegen redacteuren André de Vos en Tjibbe Hoekstra. We blikken met haar terug op haar twee jaar als Kamerlid voor NSC in Den Haag, en kijken ook vooruit. Want Joseph denkt dat ze nog ‘een bijdrage’ kan leveren en wil nog vier jaar door als Kamerlid.

Bekijk op Omny. Opent in een nieuw venster

Maar dat zou dan wel voor een andere partij zijn. Joseph verraste afgelopen zomer met haar overstap naar de BBB-fractie. Daar staat ze op plek 8 op de kieslijst, op dit moment te laag om te worden verkozen. Joseph gaat uitgebreid in op haar switch. Ook vertelt ze wat haar prioriteiten zijn, mocht ze opnieuw in de Kamer komen.

Abonneer u nu op Pensioen Pro In Gesprek via SpotifyApple of een andere podcast-app en mis geen enkele aflevering. Alle podcasts van Pensioen Pro staan ook op onze website. 

Een schriftelijke weergave van de podcast verscheen eveneens in Pensioen Pro Magazine #52.

Delen op sociale media

Gerelateerde artikelen

U moet ingelogd zijn en een geldig abonnement hebben om een reactie te plaatsen.