Direct naar inhoud

Zestigplusser met gezondheidsklachten blijft meestal werken tot AOW-leeftijd — artikel bevat een betaalmuur

Dit artikel heeft een betaald toegangsblok, wat betekent dat je een deel van de inhoud pas kunt lezen als je bent ingelogd en een geldig abonnement hebt.

Geplaatst in genre: Geplaatst in sectie:
Geschreven door:
Gepubliceerd: 16 augustus 2018

Zestigplussers met gezondheidsklachten willen graag eerder stoppen met werken, maar in de praktijk komt het daar weinig van. Zij hebben geen financiële middelen om vervroegd met pensioen te gaan.

Nog geen toegang? Abonneer u op Pensioen Pro en krijg:

  • Onbeperkt online toegang tot pensioenpro.nl
  • Dagelijks pensioennieuws, -achtergronden en -opinie per e-mail
  • Vier keer per jaar Pensioen Pro Magazine (inclusief Vermogensbeheergids) per post
  • Volledig archief van Pensioen Pro en IPNederland vanaf 2009

1 reactie

  1. J. Tuk
    7 jaar geleden

    Het geldt lang niet voor allen met (zwaar) lichamelijk werk, maar heel veel mensen uit deze categorie werken vaak in de avonduren en weekenden om bij te verdienen, terwijl die tijd juist bedoeld is om tot rust te komen. Daar mag ook best aandacht voor zijn. Er is in het verleden fel gestreden voor een 5-daagse werkweek en daarna voor minder uren per week, maar dat wordt door velen flink ‘opgerekt’ ten bate van de portemonnee, maar ten laste van het eigen lijf.

U moet ingelogd zijn en een geldig abonnement hebben om een reactie te plaatsen.